ITEA
+38 (063) 485 18 75 ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ КОНСУЛЬТАЦІЯ
+38 (063) 485 18 75 ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ КОНСУЛЬТАЦІЯ

ВІДКРИЙ СВІЙ ЦЕНТР IT-НАВЧАННЯ

ВИБРАТИ ФРАНШИЗУ
.pdfСКАЧАТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ
 • EN UA RU
 • ФРАНШИЗА "IT EDUCATION ACADEMY"

  ПРОГРЕСИВНИЙ ПРОДУКТ
  IT - сфера майбутнього, яка стрімко розвивається і постійно потребує професіоналів. Залишається тільки встигати займати лідерські позиції з навчання таких фахівців. Саме таку можливість ми і надаємо нашим франчайзі.
  АКЦЕНТ НА АВТОМАТИЗАЦІЮ
  Завдяки нашому п'ятирічному досвіду, ми розробили автоматизовану ERP систему, яка дозволяє запустити бізнес і працювати при мінімальних стартових і постійних вкладеннях!
  ВПЕВНЕНИЙ СТАРТ
  Ми допомагаємо на найпершому етапі запуску бізнесу, надаємо повну підтримку у вигляді інструкцій і навчання. Постійно оновлюємо методологію і допомагаємо впроваджувати новації нашим франчайзі, надаємо повну підтримку і допомогу.
  ВІДКРИТІ УМОВИ
  Початковий внесок: - від 6500$
  Роялті: 5-7% загального обороту
  Базова інвестиція: від 5000$
  Рентабельність: від 30%
  Точка беззбитковості: 8 - 12 мес.
  Окупність: до 2 лет
  IT Education Academy

  Кращий освітній IT центр. Ми постійно адаптуємо систему навчання під безперервно прогресуючий ринок. Навчаємо тільки найпопулярнішим напрямкам в IT сфері, таким як: Design, Front-end, Back-end, QA and Management.

  Перший навчальний центр відкрився в Києві на початку 2014 року. Завдяки ефективним програмам навчання і чітким бізнес-процесам, ми стали лідером IT навчання вже в 2015 році, а ще через два роки отримали українську народну премію "Краща IT-освіта" в 2017 році.

  З 2016 ми допомагаємо підприємцям відкрити власні навчальні центри. За перші два роки наші партнери запустили центр у Львові, а в 2018 відкриваються філії в Одесі та Харкові.

  читати далі
  ЗА 4 РОКИ РОБОТИ:
  0+
  успішних випускників
  0+
  викладачів практиків
  0%
  працевлаштованих студентів після проходження комплексного навчання
  ITEA - АВТОРИЗОВАНИЙ ПАРТНЕР
  Ми - єдиний український навчальний центр, який є офіційнім авторизованим партнером компанії Cisco
  Android - авторизированный партнер ITEA
  НАШІ ПАРТНЕРИ
  Компанії, які з радістю приймають на роботу наших кращих студентів
  СУТЬ БІЗНЕСУ
  Ви отримуєте вже працюючу бізнес-модель без жодних додаткових витрат.

  Ми взяли вже існуючу бізнес-модель і поліпшили кожен її аспект: розробили ефективні програми навчання, впровадили жорсткі стандарти якості і максимально спростили складні процеси завдяки автоматизації.

  Якщо відкривати бізнес з нуля, фінансові та часові витрати збільшуються в декілька разів! Співпрацюючи з нами, франчайзі економлять всі ресурси: гроші, час, сили, нерви.

  У центрі нашої роботи - інформаційна система, яка працює в браузері і допомагає ефективно керувати усіма процесами бізнесу. ITEA - найтехнологічніша академія IT навчання в Україні. Ми хочемо розвивати її разом з тими, хто близький нам по духу.

  читати далі
  СИЛЬНИЙ І ЗАТРЕБУВАНИЙ ПРОДУКТ
  ЖОРСТКИЙ ВІДБІР ВИКЛАДАЧІВ
  Наша головна мета - випускники, які мають найактуальніші знання і затребувані навички, впевнені фахівці, які готові до роботи над реальними проектами. Тому, щоб випускати таких професіоналів, ми співпрацюємо тільки з талановитими і професійними викладачами з топових IT компаній.
  САМІ АКТУАЛЬНІ ЗНАННЯ
  Постійне занурення в новітні технології, адаптація програм під постійно мінливий ринок - основа ефективності навчання. Ми ретельно відстежуємо прогрес в сфері IT, аналізуємо останні тенденції, співпрацюємо з лідируючими IT компаніями, і знаємо які знання необхідні сьогодні і в яких кадрах мають потребу провідні роботодавці.
  ПРАКТИКА І ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ
  У центрі нашого підходу до навчання - закріплення і вдосконалення отриманих знань в командній роботі над реальним продуктом від замовника. Студентів ми рекомендуємо нашим компаніям-партнерам і вони з радістю приймають їх на стажування, а кращі починають свою кар'єру відразу після навчання.
  ШВИДКИЙ СТАРТ
  Підтримуємо і навчаємо франчайзі на етапі запуску франшизи, вивчаємо і аналізуємо ринок IT кожного міста і регіону. На основі отриманих даних виставляємо рекомендацію по вибору основних напрямків навчання в пакетах франшизи і надаємо готовий бізнес-план.
  ПОКРОКОВИЙ ПЛАН
  Ми надаємо франчайзі величезну базу маркетингових матеріалів для будь-яких носіїв і форматів, допомагаємо з розкруткою і забезпечуємо усіма необхідними інструментами для ефективної роботи.
  ПОВНА ПІДТРИМКА
  Супровід франчайзі за допомогою персонального менеджера на етапі запуску франшизи і подальша підтримка на кожному етапі бізнесу.
  АКЦЕНТ НА АВТОМАТИЗАЦІЮ
  У центрі управління академією - ITEA ERP. Це наша власна розробка, яка дозволяє моніторити і контролювати всі бізнес-процеси.
  РОЗКЛАД
  ПУЛ ЗАЯВОК
  ЗВІТНІСТЬ
  ДОХІД
  МЕНЕДЖЕРИ
  ВИКЛАДАЧІ
  МОДЕЛЬ ДОСТУПУ
  УПРАВЛІННЯ КУРСОМ

  Не потрібно витрачати час на таблиці Excel і GoogleDocs - аудиторії, групи, графік занять - все знаходиться в єдиній централізованій системі, просто і наочно. Інтерактивний розклад - поточні групи і групи, що формуються, дати початку і закінчення, прив'язка до інструктора і аудиторії.

  Система перевіряє зайнятість викладачів і аудиторій, вказує тривалість заняття і кількість вільних місць в навчальному класі. Система також відокремлює кольором збиткові, низько-, середньо-, і високомаржинальні курси, що дуже корисно для керівництва.

  читати далі

  Абсолютно всі заявки з нашого сайту відображаються безпосередньо в ERP системі, в так званому "Пулі заявок".
  У заявці вказується ПІБ замовника і його контакти, а також джерело, звідки надійшла заявка. Менеджеру по роботі з клієнтами залишається тільки обробити отриману заявку, зв'язавшись з клієнтом, і записати слухача в потрібну групу.

  Після обробки в системі відображається курс, на який пройшла реєстрація, статус заявки, вартість і дати початку курсу.

  читати далі

  У ITEA ERP розроблено більше десяти видів звітності: по вендорам, по інструкторам, по менеджерам, валовий дохід і операційна рентабельність, маржинальність, звіт по курсам, заявкам та інші. Гнучке налаштування фільтрів дає можливість керівнику вивести дані за певний проміжок часу або по конкретному підрозділу. Також звіти допомагають керівнику заздалегідь вжити певних заходів щодо оптимізації витрат і для поліпшення загальних показників навчального центру.

  Даний звіт показує доходи і витрати підприємства в розрізі місяця. Керівник заздалегідь може вжити певних заходів у разі збільшення витрат і оптимізувати їх.

  Даний звіт показує планові і фактичні показники окремого менеджера в розрізі місяця в грошовому та відсотковому еквіваленті. Керівник бачить ефективність кожного менеджера і може заздалегідь вжити певних заходів для поліпшення загальних показників підприємства.

  Даний звіт показує ефективність роботи кожного тренера навчального центру, скільки студентів було навчено інструктором за певний період часу, доходи і витрати за курси, а також маржинальність.

  Робота ERP базується на сучасному управлінні безпекою, яка використовує концепцію рольового доступу, подібну реалізації систем безпеки в багатьох сучасних прикладних системах. Рольова модель безпеки побудована на умові аутентифікації користувачів, тобто на процесі ідентифікації користувачів.

  Коли користувач ідентифікований, йому призначаються ролі і дозволи. Надання їм доступу здійснюється тільки до інформації відповідного рівня, необхідного для виконання роботи. Наприклад, менеджер вечірнього навчання не бачить клієнтів, з якими працюють менеджери денного навчання. Або ж інструктор курсу бачить тільки своїх слухачів, але не бачить загального обороту і прибутку за курс.

  читати далі

  Кожен курс в ERP системі наповнюється слухачами. Кожному слухачеві присвоюється певний статус (Заявка, Оформлення, Гарантія). У кожен курс вноситься інформація про доходи, витрати, а також виводиться маржинальність в грошовому та відсотковому співвідношенні. Крім цього в кожному курсі ведеться трекер, в якому менеджер відзначає проведення всіх занять, фідбек від слухачів, оброблені анкети, готовність сертифікатів в кінці курсу, а також іншу необхідну інформацію.

  ІНСТРУКЦІЇ І ОПИСАНІ БІЗНЕС ПРОЦЕСИ

  Ми зібрали повну базу знань з усіх аспектів ефективної роботи навчального центру: підбір і навчання персоналу, організація навчання, спілкування з клієнтом. У базі знань зберігаються всі робочі документи, макети рекламних матеріалів, звіти, гайдлайни і багато іншого.

  База знань зібрана на закритому сайті, до якого отримують доступ все франчайзі. Сайт адаптований для використання на будь-яких пристроях.

  СОФТ БЕЗКОШТОВНО

  ​​Ви отримуєте доступ до «ITEA ERP». За це не потрібно додатково платити, купувати і продовжувати ліцензії або платити вендорам. Система хмарна і працює в браузері, тому ви не платите за оновлення і технічне обслуговування. Ми самі розробляємо, оновлюємо і обслуговуємо «ITEA ERP».

  НАВЧАННЯ

  ​​Не турбуйтеся, якщо ви не володієте глибокими знаннями в сфері IT. Перед запуском ми запрошуємо партнерів в навчальний центр «ITEA» в Києві на 2 дні. За цей час ми ознайомлюємо франчайзі з усіма бізнес-процесами, моделюємо ситуацію, ділимося власним досвідом щодо ведення бізнесу і допомагаємо стати успішним керівником.

  Щоб керувати центром, потрібно знати його зсередини, розуміти кожну деталь. Тому крім теорії ми відправляємо франчайзі на екскурсію по класах, знайомимо його з реальним процесом навчання. Тут він освоює і спостерігає весь робочий цикл: від створення візитки до відкриття нових напрямків.

  ВІДКРИТІ УМОВИ
  ФРАНЧАЙЗІ - ЦЕ ПАРТНЕРИ
  Ми хочемо залучати в бізнес близьких по духу людей, які поділяють наші цінності. Разом ми хочемо побудувати компанію лідера в сфері IT освіти, яка стане для всіх прикладом.
  ПАУШАЛЬНИЙ ВНЕСОК: від 6500$ США
  У нього входить все, що потрібно для старту бізнесу, в тому числі: доступ до всіх матеріалів, навчання партнера і співробітників, вся документація, супровід запуску, підключення до інформаційної системи «ITEA ERP», підключення до єдиного колл-центру і сайту для отримання цільового трафіку.
  БЮДЖЕТ НА СТАРТ: 12 - 15 ТИС $
  У цю суму закладені всі початкові вкладення, такі як: витрати на найманий персонал, оренду та утримання офісу, оргтехніку, меблі, комп'ютери та обладнання, послуги юристів, бухгалтерів і банківських установ, комунікації, рекламу і багато іншого.
  РОЯЛТІ: 5-7%
  Франчайзі платять роялті з місячної виручки. У перший рік роботи роялті становить 5%, при цьому перший місяць роботи комісія не виплачується. У другій рік і далі - 7%. Вступний внесок, роялті та маркетинг-процеси - це все, за що Ви платите. У нас немає комісій за консультації і плати за софт. При необхідності можна придбати додатковий пакет маркетингових послуг.
  ФРАНЧАЙЗИНГОВИЙ ПАКЕТ ПІДТРИМКИ
  1

  Торгова марка

  2

  Унікальна інформаційна система EDU ITEA ERP

  3

  Сайт та корпоративна пошта

  4

  Опис всіх бізнес-процесів

  5

  Повний пакет матеріалів по навчанню студентів

  6

  Повний пакет методичних матеріалів

  7

  Документи по роботі персоналу

  8

  Специфікації обладнання

  9

  Оновлення навчальних програм

  10

  Маркетингова підтримка

  показати все
  Все пакеты франшизы
  Пакети складаються з 3-х і більше спеціалізацій навчання, наші фахівці визначать які спеціалізації будуть найбільш затребувані в вашому місті.
  Оберіть місто:
  Роялті в перший рік роботи - 5%, з другого року роботи 7%
  Перший місяць роботи роялті партнером не виплачується.
  З ЧОГО ПОЧАТИ?
  2

  Анкетування і знайомство по Skype

  3

  План перших переговорів (пакет підтримки, фінансова модель)

  4

  Узгодження і підписання NDA. Отримання гарантійного внеску від франчайзі (10%)

  5

  Побудова фінансової моделі бізнесу під ринок франчайзі

  6

  Підписання договорів франчайзингу та оплата паушального внеску

  7

  Пошук і затвердження приміщення

  8

  Навчання співробітників

  9

  Відкриття, подальша підтримка з боку франчайзера

  показати все
  ПЛАНИ РОЗВИТКУ:
  2018
  Відкриття філіалів в Харкові, Одесі, Дніпрі та інших містах України і СНД
  2019
  Розвиток на ринках України та СНД з Прибалтикою
  2020
  Вихід на Європейський ринок та англомовні країни
  ЩО ГОВОРЯТЬ НАШІ ФРАНЧАЙЗІ:
  Ульяна, Львов
  Уляна, Львів

  Розпочала співпрацю по франчайзингу з навчальною академією в 2016 році. Оскільки я завершила навчання в аспірантурі, здобула ступінь кандидата економічних наук, і, присвятивши науці чимало часу, відкриття навчальної академії було для мене реалізацією мрії. І коли з'явився цей шанс, я й ні на мить не вагалась.

  Після 2-х місяців плідної підготовки, наша академія відкрила свої двері для перших студентів. Це величезний вклад у розвиток сучасної науки. Ми завдячуємо IT Education Academy за неймовірну підтримку та допомогу, за високоякісний сервіс, якому нас навчають, за таку підготовку та рівень організації, який хочеться насідувати. Ми безмежно щасливі, що стали частинкою цього бізнесу.

  представницькі філії ITEAдіючі філії ITEA

  Київ
  Львів
  Коворкінг
  Задайте ваше питання
  Зазвичай ми відповідаємо протягом 1 дня

  Введіть правильні дані

  Введіть правильну поштову адресу

  Введіть більше 10ти символів

  * Підписанням і відправкою справжньою заявки я підтверджую, що я ознайомлений з Політикою конфіденційності і приймаю її умови, включаючи регламентують обробку моїх персональних даних, і згоден з нею.

  Дякуємо!
  Ваше питання успішно відправлене.
  Ми відправимо відповідь на Вашу пошту:
  повернутися назад
  Залиште свої данні
  Наш консультант зв'яжеться з вами найближчим часов

  Введіть правильні дані

  Введіть правильний телефон

  * Підписанням і відправкою справжньою заявки я підтверджую, що я ознайомлений з Політикою конфіденційності і приймаю її умови, включаючи регламентують обробку моїх персональних даних, і згоден з нею.

  Дякуємо!
  Ваша заявка прийнята
  Протягом 10 хвилин наш консультант зв'яжеться з Вами за номером:
  повернутися назад
  Задайте своє питання
  Зазвичай ми відповідаємо протягом 1 дня

  Введіть правильні дані

  Введіть правильну поштову адресу

  Введіть правильний телефон

  * Підписанням і відправкою справжньою заявки я підтверджую, що я ознайомлений з Політикою конфіденційності і приймаю її умови, включаючи регламентують обробку моїх персональних даних, і згоден з нею.

  Дякуємо!
  Ваша заявка прийнята
  Протягом 10 хвилин наш консультант зв'яжеться з Вами за номером:
  повернутися назад